European Business Association

Log in

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
News from members
Friday, 11 August 2017 09:10

The AMCU's requirements for distribution and practical advice on compliance9 серпня 2017 року в готелі Hilton Kyiv (бульв. Тараса Шевченка, 30, Київ) юридична фірма AEQUO провела семінар, присвячений вимогам Антимонопольного комітету України (АМКУ) до вертикальних дій суб'єктів господарювання стосовно постачання та використання (дистрибуції) товарів та практичним порадам щодо дотримання цих вимог.

Спікерами заходу виступили:

  • Марія Ніжнік, перший заступник Голови Антимонопольного комітету України – державний уповноважений,
  • Дар'я Чередніченко, головний економіст АМКУ,
  • Віктор Талах, заступник директора департаменту конкурентної політики АМКУ,
  • Сергій Денисенко, радник практики антимонопольного права AEQUO,
  • Євген Блок, старший юрист практики антимонопольного права AEQUO.

Під час заходу учасники семінару мали унікальну можливість почути позицію та поставити запитання представникам Антимонопольного комітету України та експертам AEQUO. У фокусі дискусії були наступні питання:

  • дозволені вертикальні узгоджені дії,
  • винятки з дозволених узгоджених дій,
  • огляд практики іноземних антимонопольних органів,
  • перспективи застосування нових типових вимог АМКУ,
  • рекомендації для бізнесу.

В процесі дискусії експерти висвітлили критерії, за умови дотримання яких, учасники вертикальних узгоджених дій можуть скористатись «безпечною гаванню». Крім того, були обговорені жорсткі обмеження та винятки з них із прикладами із практики іноземних антимонопольних відомств. Представники АМКУ наголосили, що невідповідність учасника узгоджених дій критеріям «безпечної гавані», не позбавляє такого учасника можливості звернутись за дозволом на узгоджені дії до АМКУ або отримати індивідуальні роз’яснення. Експерти відповіли на актуальні питання бізнесу та надали практичні поради щодо дотримання вимог конкурентного законодавства у відносинах дистрибуції.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, MTS Ukraine, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group та ін.

AEQUO названа юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017, юридичною фірмою року в Україні згідно з Chambers Europe Awards 2016 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі у категорії розвитку бізнесу та обміну знаннями згідно з FT Innovative Lawyers 2016.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся
до Юлії Червоноокої This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., +380 44 490 91 00

Calendar

Last month October 2017 Next month
M T W T F S S
week 39 1
week 40 2 3 4 5 6 7 8
week 41 9 10 11 12 13 14 15
week 42 16 17 18 19 20 21 22
week 43 23 24 25 26 27 28 29
week 44 30 31

EBA Official Partners